Geoblog.pl    jowa31    Podróże    1,2,3 Nowy Rok zaczynamy czyli Monaco i Nicea    a tak to się zaczęło....

a tak to się zaczęło....

Polska, Gorzów Wlkp.

Zaczęło się jak zwykle niewinnie. Zamiast przygotowywać się do wyjazdu do Panamy to od niechcenia pomyślałam, że rok się kończy!
Skoro jeden się kończy to następny zacznie, a ja tu tylko z biletami do Panamy!.
Jakoś tak mało, więcej by się chciało.
I niedaleko, ot tak na weekend.
Już dawno kusiło mnie Monako.
Na Easyjet wypatrzyłam, że z Berlina Schenefeldu są loty do Nicei. Cena ok.280 zł.
Ale samej jakoś nie chciało mi się lecieć. Tak więc przeleciałam się po ludziach w pracy, aby jakiegoś chętnego znaleźć.
Zaczęło się od Lidki, która miała ochotę j.francuski poćwiczyć, potem już poszło gładko.
W rezultacie leci 5 osobowe stadko!

Od razu nabyłam bilety, po zastosowaniu patentu "krakowskiego" wyszło naprawdę tanio.
Do tego na bookingu znalazłam tani hotel w Nicei, blisko dworca kolejowego. Za pokój 3osobowy/ 2 noclegi zaledwie 300zł. To taniej niż hostele.
Teraz tylko trochę poczekać, do 09 stycznia. I już... lecimy!

Przy okazji, od A. nabyłam nowa wiedzę dot. parkingu P6 w Berlinie na lotnisku-Schoenefeldzie. Rezerwując z dużym wyprzedzeniem placi się naprawdę tanio.
Zarezerwowałam za 25 Euro za prawie 3 dni.

CENY
218zł - bilet Easyjet SFX- Nicea-SFX

ADRES
www.skyparking.com

marianka - 2015-01-07 23:38
Kocham tamte rejony, więc bardzo zazdroszczę wycieczki;) Cudownego, lazurowego czasu!;)

zula - 2015-01-08 06:53
...kochających jest tu i tam. Lecę z Wami -powodzenia i spokojnego lotu:)

zula - 2015-01-08 07:12
70 i to jeszcze w MONACO to ...zazdroszczę-
bawcie się ile tylko starczy sił!!

jowa31
Jolanta W.