Geoblog.pl    jowa31    Podróże    Do Meksyku wpadamy - krainę Majów zwiedzamy    jeszcze trochę zimy i lato w Cancunie (i nie tylko) zobaczymy

jeszcze trochę zimy i lato w Cancunie (i nie tylko) zobaczymy

Polska, Gorzów Wlkp.

Bilety zakupione jakieś 2 miechy temu. W TUI, czarter. Cena nie powalała na kolana ale w miarę przyzwoita, a czekac nie było na co bo urlopy- przynajmniej niektóre - trzeba zaplanować.
Plan podróży już gotowy. To głównie Yukatan, ale i Palenque w innym stanie (administracyjnym- oczywiście).
Od zawsze marzyłam o Meksyku, wiec w końcu go zobaczę, no przynajmniej część .

Dziś podjęta była próba nabycia biletów autobusowych z Cancun do Palenque, nieudana.
Po wypełnieniu szeregu pól w formularzach firmy ADO, na samym końcu info, że płatność tylko kartą meksykańską.
Czyli meksyk nam się już zaczął.

Tym razem lecimy trójkami, a raczej tylko 1. Mamy "nową" w składzie.
Został niecały miesiąc do wylotu.
Wczoraj nabyłam też bilet kolejowy z Poznania do W-wy. Jakby tego było mało to i z Lonely Planet wzięłam 3 przewodniki. Na kolejne wyjazdy, a w tym Meksyk. Promocja była, więc nie wypadało nie brać!

Tym razem pierwszy nocleg w warszawskim Ibisie, udało mi się w promocji nabyc pokoje. Poszłam na całość, nie było trójek, więc są 2 room' y.

CENY
2.397 zł - bilet lotniczy WAW- CUN- WAW
39 zł - 1 pokój 2 os. w Ibisie,
49 zł - bilet kolejowy
152 zł - 3 przewodniki Lonely Planet

hop
hop - 2015-02-20 16:21
pierwszy raz slyszalem pochwaly PKP za "dolot" z Biedronkowa do Stolnicy.TLK Pobrzeze 5,5 h i M zadowolona.Europa .za jedyne 49 zeta w przedsprzedazy.Pendolino niech sie goni.

hop
hop - 2015-02-20 16:27
moze sie dowiemy jakie to przewodniki?bo po co sie uczyc jak kierowniczka juz ma?

jowa31
Jolanta W.