Geoblog.pl    jowa31    Podróże    MBF - Malezja/ Sułtanat Brunei / Filipiny czyli groch z powidłem    chyba szlag mnie trafi czyli przygotowania!!!
2016

chyba szlag mnie trafi czyli przygotowania!!!

Polska, Gorzów Wlkp.

AFERRY - mówi Wam to coś?
Mnie już tak!
Zwykle, o ile to możliwe kupuję bilety przez internet, jeszcze w Polsce. Do pełnego szczęścia potrzebowałam biletu na prom z Manilii na wyspę Cebu.
Najpierw sprawdzałam, na szczęście tylko teoretycznie " na Filipinach" w 2GO.
Ich wymagania przyprawiają o zawrót głowy.
Na tym Travel2go wymagają przy płatności kartą:
*2 kopii biletów z podpisem wlasciciela karty i pasażera
* kopii paszportu właściciela karty
*kopii karty kredytowej (tylko przodu)
*paszportu pasazera
Chyba ich porąbalo trochę .

No więc przez Aferry próbowałam, bo to niby miała być Europa. Skończyło się tak, że weszli mi na konto zajmując ponad 900zł (6 biletów), a dostałam g.... , a nie tikety. Po 2 tygodniach pieniądze znów były w mojej dyspozycji.
Tak więc nabyłam bilety Air Asia na lot z Manili do Tagbilran.

Jeszcze przeżyć poniedziałek w robocie,
a potem to już tylko myśleć o locie!

zula - 2016-10-24 11:14
Spokoju...spokoju...i radości na nowy kolejny lot !
Jesteś dzielna i dasz radę!
Powodzenia

hop
hop - 2016-10-25 10:00
Zlot gwieździe rozpoczęty. Faza:zbiórka na w sklepie wolnocłowym w toku :)
P.s.
Ale dobrze nie jest.100 ichniejszych boksów malezyjskich ch*j trafił. Przelezały x lat schowane po poprzedniej wyprawie i M już ma wylocie je zbałaganiła. Tak to my do Mercedesa nie dojdziemy i nawet plany tego tam od tych tam nie pomogą.

hop
hop - 2016-10-25 10:03
Ale bałaganiarstwo literackie. Ale to przez durną autokorekte wybuchowego samsunga. Oczywiście :zlot -gwiaździsty a zbiórka na Teglu

genek
genek - 2016-10-25 18:05
Filipina - to ciekawy kraj , uważajcie tam na siebie : ). Szaleństwem jest tam pływać promami , a jeszcze wiekszym próbować kupowac bilety na promy przez internet To kraj wiecznych opóźnień i notorycznych kancelacji.

reclusse
reclusse - 2016-10-25 23:29