Geoblog.pl    jowa31    Podróże    MUNDUS TOUR    czyli jedziemy na wybrzeże i zamek
2019

czyli jedziemy na wybrzeże i zamek

Hiszpania
Hiszpania, Cotillo

Zamek okazał się bardziej basztą niż zamkiem, ale co tam zawsze jakaś wycieczka. Potem zeszłyśmy na plażę za zamkiem, gdzie młodzi ludzie uczyli się windsurfingu.
Obok tego XVII w. zamku postawiono kościotrupa wieloryba. Z dekoracji kilka ryb. Była też ławeczka, ktora zwróciła naszą uwagę, gdyż znajdowała się w łodzi.
Oczywiście obiadek też się należał. Były "syfy z morza", razem z odwłokiem i oczkami. Nieźle z Marzeną się napracowałyśmy zanim je zjadłyśmy. Kaśka była mądrzejsza, wzieła paellę i dzięki temu nie musiała się męczyć.

Znalazłyśmy też na uboczu miejscowości mały, stary kościół, tyle, że zamknięty. Zaraz obok był plac gdzie młódź na deskach z żaglem czadu dawała.
Jednym słowem ładne nadmorskie miasteczko, do obejrzenia w kilka godzin.

Wojtku!- to tylko kilkudniowy wypad, na dodatek mój drugi na tę wyspę, więc uznałam, że nie zasługuje na osobny blog- tytuł.

Hop
Hop - 2019-05-01 20:48
No właśnie
Marnotrawstwo urlopu na kraj i miejsce gdzie się już było
Tak to ty do 15O nie dojdziesz Jolanto
;)

zula - 2019-05-02 12:30
Ładnie tam! ...pomnik rybaków i niebieska ławeczka z Paniami oraz szkielet wieloryba jak ...z Rewala !
Koty biją wszystko : biały przy drzwiach i drugi za szybą - śliczne :)

jowa31
jowa31 - 2019-05-02 18:57
Zula- tak pomyślałam, że ci się spodobają!

jowa31
Jolanta W.