Geoblog.pl    jowa31    Podróże    05 - 17 listopada 2021 r. DOMINIKANA    Bo to się zwykle tak zaczyna, czyli decyzja podjęta, lecimy do Dominikany
2021

Bo to się zwykle tak zaczyna, czyli decyzja podjęta, lecimy do Dominikany

Polska, Gorzów Wielkopolski

No i na co mi przyszło!, wyjazd zorganizowany, z TUI.
A wszystko przez Covid, który jest, a może go już nie ma !? Kilkakrotnie przymierzłam się do zakupu "normalnych" biletów. W dobrej cenie był listopad na Kostaryce (ok. 2.100 zł), w Peru (cena podobna z Berlina: Magda i ekipa tam niedługo leci). Korciła mnie też Aruba , już droższa bo za 2.900 zł.

Ale nie wiadomo było czy M. poleci, czy Basia się zdecyduje, a samej to trochę daleko.
Ostatecznie stanęło na Dominikanie, gdzie mnie jeszcze nie było. Wyszło, że w miarę cena jest z TUI. Co prawda najlepszą stawkę od osoby - jakieś 3-4 tygodnie przed odlotem przegapiłam (ok. 400 zł/ osoba mniej). W końcu za 6.100 zł/ os. wybrałyśmy TUI Riu Bambu, w Bavaro. Czyli obóz koncentracyjny dla turystów. Mówi się trudno i... żyje się wyjazdem.
W końcu czy się stoi czy się leży trochę witaminki D nam się należy.

Lecimy czarterem, LOT , z Warszawy do Punta Cana, skąd autobusem jedziemy do hotelu. Potem to już woda w basenie i oceanie, leżaczki, alkoholizowanie się (wersja all inclusive), Mam nadzieję, że nie tylko, gdzieś trzeba będzie wyskoczyć, coś zobaczyć.
I na tę chwilę to na tyle.

Hop
Hop - 2021-11-06 16:56
TUI - OPCJA NIEMIECKA
T - urysto
U - nikaj
I - ich

joael
joael - 2021-11-10 11:02
Ja też jako stary wyjadacz w tym roku przez COVID zdecydowałem się na wyjazd zorganizowany z Rainbow na Dominikanę. Z tym że ja rezerwowałem pół roku temu, i za 14dni na święta wyszło 5tyś/os.

jowa31
Jolanta W.