Geoblog.pl    jowa31    Podróże    16 - 20 kwietnia 2023 r. czyli Bari i ....    Ryanair już czeka, podróż będzie średnio daleka
2023

Ryanair już czeka, podróż będzie średnio daleka

Polska, Poznań

Lata Rynair z Poznania do Bari, a mnie w przeciwieństwie do królowej Bony jeszcze tam nie było. Bari, i południe Włoch, dawno zaś już mi się śniło.

Bilet kupiony niecały miesiąc temu, w dobrej cenie bo 351 zeta, w 2 strony oczywiście. Z wyliczanki na F4F wynika, że to będą moje 305/306 loty.

Noclegi już zarezerwowane przez booking i zapłacone, za wyjątkiem jednego, najdroższego. Ten na miejscu. Rezerwacje wydrukowane, jakoś nie potrafię się obejść bez papieru.
Pełne 3 dni pobytu, nie licząc dnia przylotu i wylotu.

Nadal jeżdżę palcem po mapie i zastanawiam się gdzie jechać, a pomysłów mam więcej niż dni pobytu . Ponieważ lecę sama więc muszę zdać się na komunikację publiczną czyli busy i pociągi. Na szczęście w google maps można coś wyszukać.

Mam nadzieję, że pogoda będzie mi sprzyjała, pomimo, że na razie prognozy niespecjalnie sprzyjają i deszcze zapowiadają, ale pewnie racji nie mają .

jowa31
Jolanta W.
Zasoby: 1030 wpisów1030 2733 komentarze2733 7165 zdjęć7165 0 plików multimedialnych0

02.05.2024 - 02.05.2024

03.04.2024 - 09.04.2024