Geoblog.pl    jowa31    Podróże    12 - 16 marca 2024r. bo mnie się Bilbao zachciało!    oj zachciało Bilbao, a mało brakowało...
2024

oj zachciało Bilbao, a mało brakowało...

Polska, Poznań

aby się nie poleciało.
Wszystko przez strajki w Lufthansie. Bilet z Poznania do Bilbao z 1 przesiadką w Frankfurcie nabyłam z 5 tygodni temu. Cena nie była wysoka bo niecałe 6 stów, no i z Poznania. Przesiadka w każdą stronę, ale dobra czasowo tzn. nie za długa.
W dobrej cenie pokój w centrum Bilbao przez Bookinga nabyłam. Wszak to nie sezon.

A tu wczoraj około 12.00 przyszło info, że lot do Bilbao odwołany.
O w mordę jeża, albo innego zwierza..
Około 15.00 kolejne info, że jednak wylot jest. Nie Lufą ale KLM z Poznania do ... Amsterdamu. Tam 1 h stop. Potem KLM zabierze mnie do ... Madrytu. Tam 2h 30 minut stop.
Trzeci lot to z Madrytu już do Bilbao, gdzie lecę dla odmiany Iberią. Planowe- mam nadzieję- lądowanie w Bilbao o 23.15.
No to szukam info czy o tej porze jeszcze bus do centrum chodzi. Wyszło, że tak, ostatni o 00.00.

To ślę mejla do hostelu. Dziś przychodzi info o kodach dostępu- 3 kody, aby do swojego pokoju wejść - że mogę sobie wejść.

Dziś wchodzę na Lufthansę, aby bording karty wydrukować, Automatycznie przenosi mnie na stronę KLM. Są ale tylko 2. Ostatniego odcinka brak.
"Telefon do przyjaciela" czyli Malwiny. Podpowiada, że na lotnisku albo bezpośrednio na stronie Iberii.
Próbuję na Iberii, YES. Udalo się.

Ok.
to teraz tylko kciuki trzymajcie, aby loty nie były opóźnione, a bus mnie zabrał. Bo to niby tylko 7 km, ale w linii prostej. Drogą o prawie 3 km więcej, no i nocne przechadzki to nie za bardzo, zwlaszcza po takiej podróży.

zula - 2024-03-12 08:13
Czytam rano 12 marca i zastanawiam się czy lecisz dzisiaj czy jesteś w Bilbao?
Przyjemności ...

Jowa31
Jowa31 - 2024-03-12 13:19
Dziś lecę, aktualnie Ławica

zula - 2024-03-12 14:31
Trzymam...będzie dobrze!

jowa31
Jolanta W.
Zasoby: 1033 wpisy1033 2737 komentarzy2737 7194 zdjęcia7194 0 plików multimedialnych0

02.05.2024 - 07.05.2024

03.04.2024 - 09.04.2024