Geoblog.pl    jowa31    Podróże    Uwaga, uwaga teraz PRAGA    Liberecki Babilon czyli jak to w aqwaparku było
Zwiń mapę
2009
10
paź

Liberecki Babilon czyli jak to w aqwaparku było

 
Czechy
Czechy, Liberec
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 424 km
 
Do Liberca zawitaliśmy wczoraj wieczorem.
Zakwaterowanie w hotelu i na kolacje (z dyskoteką) do Babilonu- bo taka nazwę nosi tutejszy aqwapark.
Obok wodnych atrakcji także dyskoteki odbywające się w kilku salach, sale z kolacjami typu all inclusive. Sam budynek to stara zajezdnia tramwajowa lub jakiś dworzec.
W środku zaś atrakcje dla przeciętnego śmiertelnika.

Z atrakcjami skończyłam zaraz po pólnocy.
Dlatego też dzisiaj pełna energi czekam na dalszy ciąg zwiedzania. Tylko pogoda do dupy, ale to nic.
Czeka na nas pobliska góra i zamek.
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Komentarze (0)
DODAJ KOMENTARZ
 
jowa31
Jolanta W.
zwiedziła 68% świata (136 państw)
Zasoby: 1254 wpisy1254 2971 komentarzy2971 10637 zdjęć10637 0 plików multimedialnych0
 
Moje podróżewięcej
15.06.2026 - 19.06.2026
 
 
05.05.2026 - 15.05.2026
 
 
13.04.2026 - 17.04.2026