Geoblog.pl    jowa31    Podróże    droga na GALAPAGOS czyli... KOLUMBIA i EKWADOR - 12.03.-10.04.2011r.    ...a myślałam, że mam już wszystkie bilety lotnicze

...a myślałam, że mam już wszystkie bilety lotnicze

Polska, Gorzów Wielkopolski

- tak mi się przynajmniej wydawało.
Jednak dziewczyny uświadomiły mi, że 30 godzin w autobusie powrotnym z Quito do Bogoty to nie jest ich największe marzenie. Dziwne jakieś!!! Ale co mi tam, znalazłam tanie połączenie lotnicze. Z tym, że nie z samego Quito do Bogoty, a z Pasto w Kolumbii do Bogoty.
Zawsze to 20 godzin do przodu.
Z Quito do Bogoty cena biletu lotniczego w 1 stronę oscylowała w granicach 270-300 $.
Linie lotnicze nazywają się Satena air.
Stronę w internecie mają tylko po hiszpańsku, przynajmniej ja nie znalazłam innej wersji językowej. Nigdzie też nie mogłam znaleźć miejsca na rejestrację, a bez niej nie mogłam kupić biletów.
Telefon do przyjaciela czyli do Malwy, w końcu w hiszpańskim uczona. Po wielu wczorajszych próbach, dziś w końcu udało się jej zarejestrować.
Mamy bilety na 08 kwietnia br. , po 115 $ od łba.
Jutro rano do Berlina, na Tegel. O 9.30 wylot do Frankfurtu n.M., a potem niecałe 3 h czekania , a później to już będzie Bogota.
Bording passy na przelot tam wydrukowane, a wczoraj byłam u fryzjera, jak to przed wyjazdem.
Efekt to włosy lekko skrócone, tak do 0,3cm
W końcu, przecież od czerwca 2010 prawie nigdzie nie byłam...

hop
hop - 2011-03-11 11:40
jasne jasne...nigdzie nie byłaś..a Budapeszt i Mediolan to niby co?damski ch**?dobre sobie...no nic..tak czy siak..pozazdrościć.../sobie wreszcie wolna chata

jowa31
Jolanta W.