Geoblog.pl    jowa31    Podróże    BERGEN (Norwegia) szybki wyskok na weekend    jeszcze nie wyleciałysmy, a już ponarzekac trzeba

jeszcze nie wyleciałysmy, a już ponarzekac trzeba

Polska, Gorzów Wielkopolski

a więc:
Już po zakupie usługi hotelowej czyli pokoju w Scandic Neptun przyszło info z Wizz Aira, że termin powrotu uległ zmianie.
Miałyśmy leciec i zaraz, w sobotę, wracać do Poznania. O ile, oczywiście zdążyły byśmy wysiąśc i wsiąśc do samolotu. Na to było 30 minut czasu. Hotel był zarezerwowany bez możliwości rezygnacji. Pożałowałam tych 595 NOK.
Po telefonie do linii lotniczych zmienili nam powrót na niedzielę. Do Gdańska. Z tym, że wylot z Bergen jest o 8.15 am.

Dziś zaś Wojtek przypomniał mi o zmianie czasu. O 1 H i to do przodu. Qurwa. Jak tu nie zaklnąc.
Tak więc w Bergen będziemy od ok.13.00 sobota do 8.00 niedziela (a miałysmy wracac do P. o koło 19.00).
Ale się na zwiedzamy i naśpimy w tym 4* Neptunie.
No ale nic za 2 dni będziemy w Norwegii.

Pozostaje mieć nadzieję, że dwie, pozostałe tegoroczne wyprawy będą bardziej udane.

zula - 2013-10-24 18:27
Sobota w Bergen to wspaniały dzień- wszyscy są zadowoleni z zakończonego tygodnia pracy -do północy miasto żyje...piwem!
Szkoda,że pozmieniali loty,
powodzenia

jowa31
jowa31 - 2013-10-24 18:33
dzięki Zula
pocieszyłaś mnie; przed chwilą dzwoniła też M. z którą jutro spotkamy się w P. przed wyjazdem. "Naszedł" na nas śmiech- głupawka z tej okazji, że z >30h w Bergen zrobiło się sobotnie popołudnie.

mirka66 - 2013-10-24 19:31
Mimo,ze tylko popoludnie ale warto tam poleciec.To cudne miasto.Polecam.Zycze krotkiego ale za to bardzo milego pobytu.

mirka66 - 2013-10-24 19:33
Skoro bedziecie tak krotko w Bergen to musicie zobaczyc cudny fiord nad ,ktorym lezy to miasto.Musicie wjechac kolejka na szczyt-KONIECZNIE.:)))

zula - 2013-10-24 20:54
... najważniejsze ,że będzie SŁOŃCE!

hop
hop - 2013-11-14 12:17
no wreszcie zostalem wymieniony w literaturze

jowa31
Jolanta W.