Geoblog.pl    jowa31    Podróże    NZ czyli Nowa Zelandia albo ... i nie nowa    po cięzkiej walce o nasze bagaże mamy je, chwilowo ? jesteśmy znów razem

po cięzkiej walce o nasze bagaże mamy je, chwilowo ? jesteśmy znów razem

Hiszpania
Hiszpania, Barcelona

Skończyło się na tym, że po porannym telefonie do BA pojechałyśmy na lotnisko i zabrałyśmy nasze bagaże, osobiście.
Co ciekawe kobieta usiłowała nam wmówić, że dostarczyli je wczoraj tylko nie znaleźli adresu.
Idioci czy co?
My znalazłyśmy, Lilka znalazła, a tylko miejscowi nie potrafili znależć. Adresu i ulicy która jest nawet na moim przewodniku, mini, z NG. A może czytać nie potrafią.
No dosyć pieniactwa, koniec końców mamy się w co ubrać, a nawet w czym wykąpać.
W tym naszym burdelu, który wynajęłyśmy na 3 dni.
To, że był to kiedyś burdel to doszły do tego dziewczyny. Mamy jacuzziw rogu pokoju, prysznic w rogu sypialni, a na dole, za kotarą był kiedyś bar.

Przed wyprawą na lotnisko poszłyśmy do "naszej" pani do kawiwarni na śniadanie. Pani zrobiła nam pyszne kanapki z jajecznicą, a do tego kawa lub herbata, co kto lubi. Wszystko to czyli po zestawie za 5 Euro, ale najadłyśmy się jak głupie.
Potem pani powiedziała Malwie, że dzisiaj po południu będzie zamknięte, ale zaprasza nas jutro i pojutrze!.
Tak to zostałyśmy stałymi klientgkami.

Korzystając z tego, że przewodnik przyjechał w bagażu zaraz wykapane idziemy w miasto.
Zaczynamy od Parku Guella.

zula - 2013-12-06 13:06
Uf..
Łapcie słońce bo w Polsce zima ,że hej...i głowę chce urwać - okropnie !

hop - 2013-12-06 15:29
Koniec wolnosci
Wiosna Ludów Plecaków stłumiona
ech ten bagażowy zamordyzm
dyktatura torebek

hop - 2013-12-06 15:32
ooooooooooooooooooo
wlasnie dostałyscie ankiete do wypełnienia od kolegów z BA..oto ona..mają chłopaki tupet...

Wybierz swój język:

Szanowna Pani,Jolanto,Malwino etc

Dziękujemy za wybór British Airways do ostatniej BA16 lotu z Sydney do Londynu Heathrow w dniu 12.04.2013.

Chcielibyśmy usłyszeć o swoich wrażeniach z British Airways w podróż i byłbym wdzięczny, gdyby zechciaa Pani poświęcić kilka minut na wypełnienie naszej ankiety.

Zawsze poszukujemy do poprawy świadczonych przez nas usług dla Ciebie i staramy się, aby każdy doświadczenie masz u nas wyjątkowo. Opinie użytkowników pomagają nam w tym.

hop - 2013-12-06 15:37
no i poszły dziewuchy umyte w miasto.....ech

hop - 2013-12-06 22:31
o zesz..ale fryz na zdjeciu...jak hipiska...

hop - 2013-12-08 21:37
ja wszystko rozumiem...ze nie bylo sieci..ze wzrok juz nie ten..ze sie myli laptop i parapet...ale zeby juz po wejsciu do mieszkanka nie usiasc przed kompe?...no nieeeeeeeeeeeeeee....i gdzie tu zaciecie blogerki...no chyba ze....poprzyjazdowa biegunka

jowa31
Jolanta W.