Geoblog.pl    jowa31    Podróże    Wyspa Wielkanocna na Wielkanoc czyli ...poradnik jak zbankrutowac    I etap czyli jestem w Poznaniu

I etap czyli jestem w Poznaniu

Polska, Poznań

Zaczęło się wczoraj!. Najpierw pakowanie uprzednio przygotowanych rzeczy do plecaka. Waga 14,8kg. Do tego dojdzie plecaczek podręczny.
Przejazd do Poznania.
Dzisiaj "oswajam" kupionego laptopka m-ki HP, 11,6 cala, który pojedzie z nami.
Jutro o 17.28 odbieram Marzenę z PKP, o ile nie zapomnę o tym ;-)
Pojutrze kolejny etap czyli autobusem z P. do Berlina. Start o 18.05 z Tegla

mamaMa
mamaMa - 2014-04-12 13:58
Tegel za rogiem, wiec pozdrawiam berlinsko i zycze wielkanocnie udanego pobytu w bardzo adekwatnym do tego czasu miejscu!

hop - 2014-04-13 10:56
no prosze chyba wypadnie pojutrze z programu wycieczki :

Chile: pożar zniszczył ok. 150 domów, ewakuacja ludności

hop - 2014-04-13 10:57
niedługo przestana was wpuszczać gdziekolwiek jak nie wojny domowe to zamieszki..wybuchy wulkanów..trzęsienia ziemi....normalnie strach sie was bać

hop - 2014-04-14 06:00
obstawiam 10;1 ze wyrusza na kacu bo zalały wczoraj pały

hop - 2014-04-14 12:14
podobno kaca nie maja.ale nie swiadczy to o postnej wstrzemieżliwosci a raczej o wieloletnim doswiadczeniu.Bus mial opoznienie z wyjazdem w zwiazku z czym Jola przywolala kierowce do porzadku.Ciekawe czy bedzie cos w tym temacie w Polsat News albo na zdarzeniawtransporcie.pl

hop - 2014-04-14 13:31
a tam dalej GORE:

hop - 2014-04-14 14:02
news :
podróż z przygodami.dalsze opóźnienie.Germańskie policmajstry w liczbie sztuk 4 /słownie :vier Stücke/ wyprowadziły z ich autobusu niewinnego typa w kajdankach.
p.s.
Chciałbym znać epitety krążące w umyśle JOLANTY hahahahahahahaha

Hop - 2014-04-14 18:09
No to zdazyly i fruna juz do Paryzewa

zula - 2014-04-14 18:49
Niech fruną i spojrzą na ziemię ...a potem o której godzinie dalej lecą?
...jak dobrze ,że mają Hopa!
...a właściwie dobrze to my "obserwujący" mamy!
pozdrawiam

Hop - 2014-04-14 18:50
Poniewaz uczestniczek wyprawy pomimo przeciwienstw losu nie opuszcza dobry humor, czego przczyny mozna sie jedynie domyslac, ponizsza wiadomosc ma status niepotwierdzonej czyli taka a'la TVN ale powiedzmy ze jak podaja zrodla zblizone do kierownictwa jedna co najmniej z uczestniczek ekspedycji zostawila na germanskiej ziemi nomen omen kupe z lekka przetrawionego pozywienia co skutkowalo zbiciem wagi plecaka o posiadany wegiel na ktorym jak powszechnie wiadomo pewien czlowiek o wlosach co to nie sa kolorem a charakterem - nie chce oprzec naszej godpodarki.

Hop - 2014-04-14 18:53
Odp. Dla Zuli : Z Paryza po 23. W Santiago ok 8

zula - 2014-04-14 20:32
Wyprawa zaczęła się od dościadczenia...potem kaca , którego nie było ...i jeszcze wyszła kupa! i węgiel to bogactwo plecaka choć go już nie ma a postawi "gospodarkę"...uczestniczkę na nagi!
Klinem chyba trzeba?! nie gospodarkę ...a organizm!
Może szmpana w Paryżu ...!!!
Powodzenia w dalszym locie :)

Mala
Mala - 2014-04-14 23:26
Mam nadzieję, że moja jajecznica na śniadanie nikogo nie potruła........

A lećcie dziewuchy! Lećce se znów, bez waszej "hiszpańskiej tłumaczki" ! :)

Hop - 2014-04-15 04:20
No tak. Ale od zabojadow sie nie zameldowaly.... Hm.... Dooooooooooopa nie info.... Chyba mus bedzie z nimi wysylac reportera

zula - 2014-04-15 06:54
...śpią... a może już zwiedzają!?

Hop - 2014-04-15 10:30
Z info na stronie air france wynika ze lot trwa 14 h 35 min laduja wiec ok 13-14 czasu polskiego. Wtedy bedzie u nich 8-9 bo ta - 1 h to rozynica czasu letniego co nie wiem jak sie ma do naszego bom umysl humanistyczny. Z tego wniosek ze teraz jesli cos zwiedzaja to odpukac toalete

lepiej podpisze jako anonim
lepiej podpisze jako anonim - 2014-04-15 15:27
Santiago zdobyte;

-jak donosi "Le Cygaro" nieprawdziwe okazaly sie pogloski ze w wieczorem 14 kwietnia na paryskim lotnisku zabraklo papieru toaletowego. Prawda jest natomiast,iz w stolecznym miescie germanskim zostało .....wiele wiele rózności.nalezy jednak brac pod uwage wiarygodnosc tych mediow zblizona poziomem prawdomownosci do rodzimego Polsatu

-Nie sposob natomiast odmowić wiarygodności organom ścigania co faktem jest notoryjnym i nie wymagajacym udowodnienia zas wnikliwe sledztwo w sprawie zatrucia jednej z uczestniczek ekspedycji majacej na celu odnalezienie zajaczka Hoopa pozwolilo na bezsporne ustalenie ze klopoty te maja bezposredni zwiazek ze spozyciem dania z jaj przygotowywanego w pospiechu przez pewna tlumaczke hiszpanskiego. Sugestie pacjentki jakoby do zatrucia moglo dojsc wskutek zjedzenia kanapki podroznej zostaly niezbicie obalone domniemaniem niewinnosci kucharza znanego z wieloletniej praktyki w tym zakresie a cechujacego sie niebywalą starannoscią niepozbawioną jednak finezji kulinarnej. Jak zreszta widac kucharz ten ma wiele innych pozytywnych cech z ktorych warto przytoczyc chocby niebywalą skromnosc w samoocenie i brak parcia na szklo z czego slyna np niektore tlumaczki szczegolnie iberoamerykanskie.nadto wierny jest sloganowi ze najwyższej jakości produktu mozna nabyć jedynie w znanym dyskoncie dysponujacym super reklamówkami ze zwiąrzatkiem co lata do nieba aby przynieśc nam kawałek chleba a któej to reklamówki ekspoatatorki zapomnialy aby cyknąć sobie cooltowa fote na Fb

- Chilijskie linie lotnicze dementuja plotki o nieczynnych toaletach na trasie Paris-Santiago lotu AF 1835.lot byl spokojny a jedzenie zostalo nawet skonsumowane./ciekawe jakie beda dalsze efekty/

jowa31
Jolanta W.