Geoblog.pl    jowa31    Podróże    i na Islandię przyszedł czas    i oto przybylismy do Keflaviku

i oto przybylismy do Keflaviku

Islandia
Islandia, Keflavik

czyli WITAJ Islandio.
3 h 30 minut lotu z Tegla i ladujemy na Keflaviku. Odbieramy bagaz i wychodzimy.
O jest ... facet z wypozyczlni aut, z moim nazwiskiem.
Wychodzimy na zewnatrz, a tu zimno i deszcz. Ale dzielnie odbieramy auto i zasuwamy nim do hotelu.W hotelu wlasnie dorwalam sie do komputerka, skad pisze. Rano w droge.

hop
hop - 2015-05-21 05:09
no tak.klimat to nie jest turystyczny towar eksportowy tej wyspy.
bylo sie nie rwac tak szybko w maju
wszak lato u nich od czerwca juz
a i tanie linie lotnicze z gdanska ruszaja hehehehe
i za cene jednego waszego biletu polecialyby trzy osoby pies i dwa koty...no dobra...nie bede juz podpadal...odespijcie sie troszke i zycze by was obudzilo sloneczko...
p.s.
z posiadanych informacji dodam,ze nasze "Islanderki"przeszly bezproblemowo kontrole celna przemycajac ilosci jedzenia porownywalne do lotniczego konwoju z darami dla Nepalu...z tym ze czesc mialy juz ukryte wskutek nadmiernej konsumpcji w zoladkach
p.s.
moj komp nadal nie ma polskich znakow

zula - 2015-05-21 06:50
Słońca od świtu do nocy!!

Kasia
Kasia - 2015-05-21 17:00
Żeby wam nie było żal nas też pogoda nie rozpieszcza. Dziś rano jakieś marne 10 stopni... i cały czas straszy, że będzie padać. Trzymajcie się ciepło!

hop
hop - 2015-05-21 21:07
Ustalilem wam wlasnie za posrednictwem strony z newsami w ASZ DZIENNIKU ze w Gospodzie : "Undir Dead Duck" przy Avenue rauð hár þjófur 2015 w Reyklaviku jest lokal wyborczy dla turystow z Polski.Karty do losowania wydaje niejaki Jaro Pínulítill Bragðlaus na haslo :"anidudyanibronka",Kazdy moze dostac podobno trzy karty.jedna pusta.mozna na niej wpisac kogo sie chce.

BPE
BPE - 2015-05-24 21:13
fantastycznie....my już za chwileczkę za momencik ......

Mirka66
Mirka66 - 2015-05-25 09:23
Widoki rewelacyjne jak cala wyspa.

jowa31
Jolanta W.