Geoblog.pl    jowa31    Podróże    Wyspy Zielonego Przylądka- w planie- a jak się skończy?    jeszcze nie wyjechałyśmy, a już problemy się pojawiły!
2016

jeszcze nie wyjechałyśmy, a już problemy się pojawiły!

Polska, Gorzów Wielkopolski

Co tu dużo mówić, od razu wlepię moją korespondencję z Bravofly.
Może inni też mieli/ maja te same problemy:

J Gorzów Wlkp. 02.02.2016r.
NR REZ. ID 46222....
Tel. kom.
e-mail: @wp.pl

Bravofly

W ubiegłym roku dokonałam u Was rezerwacji o nr ID 4622....., za którą zapłaciłam przelewem z karty kwotę 373,50Euro/ przeliczoną na zł ok.1545, 80 zł.
Rezerwacja obejmuje 4 osoby: J.
Dotyczy ona lotu linią TACV, w terminach 15 luty 2016r., z Las Palmas do Praia (godz. wylotu 19.30), powrotu 19 luty 2016 , wylot o godz. 07.30. Nr rez. TACV (PNR: PSJ..), kod systemu rezerwacji FH.....
Aktualnie ww. rezerwacja figuruje w Bravofly jako potwierdzona. Jednakże przy próbie logowania do linii TACV ww. nr rez. są odrzucane, pojawia się komunikat o braku takiego nr rez. Brak także możliwości sprawdzenia rezerwacji w Check my trip.
Po sprawdzeniu w różnych wyszukiwarkach lotów wiem, że o podanych godzinach wylotów żadne linie nie lecą. Są loty, ale w innych godzinach i inne linie np. Air Europa z LPA do MAD, a dalej TAP przez Lizbonę do RAI. Powrót o 14.15 Binter Canarias.
W związku z tą rezerwacją dokonałam rezerwacji hotelu w Praia.
W dniu dzisiejszym kontaktowałam się z pracownicą Waszej firmy, o godz.9.31 z tel. o nr 95 ...., która nie potrafiła udzielić mi jednoznaczej odpowiedzi, stwierdzając, że musi skontaktować się z kolegą i oddzwoni. Nie zrobiła tego do tej pory.
W związku z powyższym- do terminy odlotu 13 dni- proszę o jednoznaczną informację ( najlepiej na adres e –mail) oraz przesłanie właściwych biletów.

i odpowiedź:

Szanowna Pani Jolanto ,

Dziekujemy za Pani email,

Pragniemy Pania poinformowac iz Pani sprawa zostala przekazana do odpowiedniego dzialu zajmujacego sie kontaktem z liniami poniewaz bylo czasowe przesuniecie lotu w zwiazku z tym czekamy na odpowiedz linii jak rowniez na nowy plan lotow.

Bardzo prosimy o jeszcze chwile cierpliwoci , w tej samej chwili kiedy otrzymamy od linii nowy harmonogram poinformujemy Pania .

z powazaniem
K K P

03 luty
Do Bravfly dodzwonić się ni jak nie można, od nich też zero informacji!
Wysyłamy kolejne e maile. Grzeczniutkie!
Z mojej poczty z prośbą o informacjęo AKTUALNYCH ustaleniach- zero reakcji- z konta koleżanki, praktycznie ta sama treśc co u mnie wczoraj!
Jak na razie NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!

04 LUTY - czwartek

Z telefonu kumpeli, współpasażerki udało nam się dodzwonic do Bravofly. Udzielona nam info, że "rezerwacja jest częściowo potwierdzona ' . W jakiej części i która rezerwacja (mam jeszcze jedną na przelot Ryanair z SFX do Madrytu) kobieta już się nie wypowiedziała.
Coś tam jeszcze o tym, że są w trakcie załatwiania. Za chwilę, że nie mogą się skontaktować z biurem TCV!
LOGIKI brak, bo albo są w trakcie załatwiania, albo nie mogą się z biurem linii skontaktować.
Czas udzielenia odpowiedzi wg. słów pani nie jest znany (" nie dzisiaj").

05 LUTY (piątek)
posłałam kolejnego majla, ZERO reakcji! Ani słychu, ani widu! Na majla Lidki do dziś nie udzielili odpowiedzi!
I takie to BRAVO, a na dodatek FLY. Grunt, że ze ściągnięciem pieniędzy z karty -mojej-, oczywiście kilka miesięcy temu nie mieli problemów! Teraz maja wszystko w .....
Jutro i w niedziele pewnie nie pracują, bo muszą odpocząć!

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy
stock
stock - 2016-02-02 21:45
TACV przeniosły wszystkie loty z LPA do Lizbony jeszcze w połowie grudnia. Też miałem ten problem i musiałem odwołać. Kasy do dziś nie ma, ale obiecali, że zwrócą.

zula - 2016-02-03 09:36
Jola - wierzę ,że wszystko się uda i kolejny wpis będzie już tego dowodem!
trzymam kciuki! :)

zula - 2016-02-07 23:23
Życzę Wam z całego serca aby maraton @ jutro się szczęśliwie zakończył!!.
Proszę napisz nam : LECIMY WSZYSTKO POUKŁADANE :-)
Trzymam kciuki

mirka66 - 2016-02-09 22:15
Trzymam kciuki aby wszystko sie udalo.Kierunek bardzo ciekawy.

marianka - 2016-02-10 17:47
Trzymam kciuki za ułożenie się sprawy!
Swoją drogą, przerażający obraz customer service w BravoFly. Ja, po takiej historii, na pewno nie skorzystam już z ich usług.

hop
hop - 2016-02-12 09:40
Chyba wam dziewczyny pozostaje tzw opcja dla ubogich.zielony spray. Jeśli uda się wam dolecieć ma Gran Canarie co w swietle ruchów a właściwie to bezruchu tych dwóch podmiotów branży szemranoturistico nie jest całkiem prawdopodobne - poszukajcie na miejscu jakiegoś cypla-spryskajcie-i walnijcie fotę.
P.S.
Ale jeśli ktoś myśli że pani kierownik się łatwo podda i odpuści kolejny kraj który miał być wartością samą w sobie na liście państw odwiedzanych - to jest w błędzie grubszym niż jelito hipopotama.
P.S.2.
Skoro na WZP jest już opłacony hotel na kilka dni to choćby ... wpław a laski dotrą
I ja w sumie na tą opcję liczę

jowa31
jowa31 - 2016-02-12 21:49
Wojtku rezerwacja w hotelu na WZP kilka dni temu odwołana, jakby co to lecimy w ciemno!

jowa31
Jolanta W.