Geoblog.pl    jowa31    Podróże    Wyspy Zielonego Przylądka- w planie- a jak się skończy?    z godzinnym opoznieniem przylatujemy na Barejas
2016

z godzinnym opoznieniem przylatujemy na Barejas

Hiszpania
Hiszpania, Madrid
Przejechano 2000 km

Ustawiamy sie po odbior bagazu.
Potem pieszo - to tylko 1, 7 km- wg. wujka google do hotelu Petit Palace. Faktycznie, be wiekszych problemow ( z droga) dobijamy. Hotel niby 4 gwiazdkowy, ale w recepcji, aby dostac klucze tysiac formularzy. nawet zabezpieczenie na karcie mi robia, pomimo, ze juz zaplacone bylo.

Szybka kawa w pokoju- dobrze, ze zabralam grzalke- bo nie ma czjnika, po kanapce i idziemy do metra linii 5 - Almeda ? de Osuna. Zakup biletu w automacie i jedziemy. Jest juz po 16.00 wiec nasze ¨zwiedzanie ´jest ograniczone do przejscia sie od Plaza de Cibeles do dworca kolejowego Antocha, jeszcze troche w boczne ulice. Konczymy na Plaza del Sol. Zaczyna padac, jest ciemno. W metro, wysiadamy na ostatnim przystanku, w sklepiku po drodze po butelce wody oraz dla mnie piwko. Wracamy do hotelu.
Mycie, zaraz spanko.
Jutro o 6.40 lecimy z terminala 1 na Gran Canarie.

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy
hop - 2016-02-13 22:40
Jestem zawiedziony zakupami.zero w strefie bezclowej. Teraz tylko woda.to Madryt a nie Kana Galicejska. No chyba że to kwestia Postu . Ha ha ha. Chyba przestanę wam kibicowac

zula - 2016-02-13 23:11
...a ja nie przestanę bo przecież to wszystko jak bardzo dobry film choć z nutą niepokojów co dalej.
Trzymają Was i nas w napięciu.
pozdrawiam

zula - 2016-02-13 23:41
Jola-
poczytałam jeszcze raz korespondencję :
I'll send you the Binter flight and available dates for your analysis, if they decide, thank submitting the passport data.
Thank you, and we apologize for the inconvenience.
NT 6800 Y TU16FEB LPARAI SS1 1000 1255 CR9 M1
NT 6800 Y FR19FEB RAILPA SS1 1415 1750 CR9 S0
jest data wylotu 16 luty lecz godzina wylotu 10- 12.55
powrót 19 z wylotem o14.15 przylot 17.50
(HDQ1S 9999 1243 30JUL15 ???- tego nie rozumem)
1.BARBARA 2.HOP/MARZENAMALGORZATA 3.LIDIA
4/JOLANTA PSJ69
Może warto po przylocie na Grand Canarie-sprawdzać system rezerwacji na lotnisku.
Przepraszam ,że tyle Tobie piszę bo przecież jesteś AS przestworzy :-)

hop - 2016-02-14 11:00
wlasnie wyladowaly w Las Palmas.pogoda niezbyt ...znowu ich pogonili po lotnisku..widac taki urok tej wycieczki...oczywiscie na liscie pasazerow na Wyspy Zielonego Przyladka ich nie ma.Wyglada na to ze kasa za tamtejszy hotel i za bilety lotnicze poszla sie...walic.Ale co zrobic.w koncu to Walentynki i cos ZWALIC trzeba......tak czy siak zapowiada sie ciekawie hahahah....trzeba sledzic newsy o ewentualnych zamieszkach....

magdah
magdah - 2016-02-14 16:29
Jolka, nie daj się! Zrób awanturę!

hop - 2016-02-14 19:32
bo je TACV zrobil w PINKi
to jest w bledzie
bo one wala ale drinki
p.s.
analiza tekstu wskazuje ,iz bez watpienia w tworczoswci artysty widac wplyw poezji rymowanej pani kierownik
p.s.2
brak polskiej czcionki na mojej ulomnej klawiaturze sprawia iz odbior utworu jest taki jakby nie przymierzajac Michal Aniol malowal pedzlem do....golenia /skadinad tez rym do walenia/

magdah
magdah - 2016-02-15 08:49
Jakby nie patrzeć chyba nieźle zabalowały, bo Jolka nie pisze... Proponuję, aby w geście wsparcia dla uciśnionych i pokrzywdzonych przez TACV walić drinki w swoich domach. Dalej hop - zaczynamy od połówki na śniadanie ...

hop - 2016-02-15 09:08
Ja już zrobiłem.... nawet 3 x pół ! Ale kilometra na basenie. Na 6 rano ! Też zapraszam :)

zula - 2016-02-15 12:32
Brawo HOP