Geoblog.pl    jowa31    Podróże    MBF - Malezja/ Sułtanat Brunei / Filipiny czyli groch z powidłem    ostatnie ladowanie- na kilka dni- czyli jesteśmy na miejscu
2016

ostatnie ladowanie- na kilka dni- czyli jesteśmy na miejscu

Malezja
Malezja, Kota Kinabalu

Więc tak, jedzenie w Qatarze pod psem. Za to kilka usmiechów do pań stewardess i napić się można. Np. zamawiasz mleko do kawy, a pani piwko przynosi. Aktualnie większość obsługi to Koreanki.

Z lotniska w Kota co jest na Balu wzieliśmy taxi. dużą, za 5 osób (max.6 ) zapłaciliśmy 42 MYR. Do 4 osób cena to 30 MYR. Jakieś 15-20 minut i jesteśmy w hotelu Sri Iskandar (rezerwacja i opłata prze hotels on line.

Jesteśmy w centrum. Jutro ruszamy na miasto, a może nawet w okolice. Dziś, po przyjeździe wyszłysmy na krótki rekonesans po okolicy. Naprzeciwko targ z "szwarc mydłem i powidłem", restauracji, na krótkim odcinku min. 5 , kilka sklepów. Jest też wymiana walut, dziś zamknieta.
Jesteśmy 6 h do przodu czyli do tyłu. (punkt widzenia jak wiadomo zależy od punktu lądownia).
jutro ruszamy. GDZIEŚ!

Póki co rozpijamy, czyli z Malezją się witamy!

hop
hop - 2016-10-26 21:02
to ja teraz juz kumam czemu te linie Qatar Airways‎ takie popularne i nie powiem kto je wiecznie na Fb lansuje...hahaha....tu tkwi ich fenomen...kraina browcem nie mlekiem plynaca.

hop
hop - 2016-10-26 21:02