Geoblog.pl    jowa31    Podróże    JA i KO albo KoJa    przed podróżą jak przed burzą
2017

przed podróżą jak przed burzą

Polska, Gorzów Wielkopolski

czasy się niemiłosiernie dłużą,
gdy czekamy,
przez okno wyglądamy,
bo za 1 godzinę
wyruszamy!
Sprawa to nie nowa, do Poznania najpierw z Gorzowa,
w PZN o 5.40 odlot do Warszawy. Tam niestety do 15.40 czekamy, a później następny lot - do Seulu- mamy!

Hop już się zameldował, że dla własnej żonki kanapki przygotował!
Marzenka też się zameldowała, gdy z Słupska do PZN wyruszała!

Ekipa łącznie liczy sobie osób sześc, a w tym 1 mężczyzna.
Bilety LOT-owskie zakupiłam tak dawno, że już nie pamiętam kiedy, za coś około 1.700zł/osoba. Za to wiem, że kilkakrotnie zmieniali nam godziny odlotów.
Plan wydrukowany, a wcześniej przygotowany przez mnie, tyle, że te krzaczki i inne maczki, a także nazwy wplywają na to, że raczej na mapie pokażę, niż wypowiem.
Ponieważ wyjazd nie jest zbyt dlugi to hotele zabukowałam on-line. Co ciekawe, kiedyś booking mial ceny niższe (przeważnie) niz inne serwisy, a teraz hotels.com okazuje się tańszy.

Fajna historia z hotelem w Beppu mi się trafiła. Na stronach niespecjalnie można znaleźc autobusy w Japonii. W związku z tym zwróciłam się z pytankiem do Happy Nako co do busów, na interesującej nas trasie. Opowiedzieli, podali godziny i miejsce odjazdu, a poza tym przysłali link do .... strony w języku japońskim! ;-)

genek
genek - 2017-03-18 00:27
Korea Japonia =anticlock:)
Fajnie w marcu tez bym chciał !!!

jowa31
jowa31 - 2017-03-18 00:33
liczę, że na kwitnienie wisni (sakura?) się załapię

zula - 2017-03-18 01:52
Koniecznie zobacz wiśnie... Kwitnące!!
Spokojnego lotu !

hop
hop - 2017-03-18 07:28
ja jednak na waszym miejscu kupiłbym na Okęciu kilka buteleczek wiśnióweczki plus na zagrychę np. Cherrissimo wiśnie w likierze -firmy Mieszko /lokowanie produktu i promocja PL/.wtedy projekcje kwitnących drzew i nie tylko będziecie miały zagwarantowane już w trakcie lotu

magdah
magdah - 2017-03-18 08:12
Uważajcie, żeby nie natknąć się na Zygmusia z małżonką! Ruszają 26 czy 27 do Tokio...

jowa31
Jolanta W.