Geoblog.pl    jowa31    Podróże    JA i KO albo KoJa    najpierw po bilety, a potem do kolejnej świątyni Beomeo-sa
2017

najpierw po bilety, a potem do kolejnej świątyni Beomeo-sa

Korea Południowa
Korea Południowa, Pusan

... a teraz na Ferry International Station. Czekamy na odprawę.
Bilety, po uprzedniej rezerwacji on-line zakupiliśmy rano, Łącznie z opłatami portowymi to koszt trochę ponad 100.000 W.
Płaciłam kartą i jestem ciekawa ile to będzie w złotówkach.

Do świątyni podjechaliśmy linią nr 1 metra, a z przystanku do góry taryfą za 4.400 W czyli wyszło taniej niż autobusem nr 90 , gdzie przy zjeździe z góry płaciłyśmy po 1.300W każda.
M.i K.G. z nami nie pojechali, bo Krzyś paszportu zapomniał zabrać z hotelu i biletu nie chcieli mu wystawić. Do biletu zażądano też okazanie biletu powrotnego z Japonii.

I noc przed nami na promie. Jutro nowy kraj: JAPONIA. Spędzimy tu 5 pełnych dni. Ciekawe czy będzie inna niż Korea, w jakiś znaczący sposób.
Genek na onsen, na promie na pewno zajrzymy.
Na terminalu darmowy Internet z czego aktualnie korzystam.
Kolejny wpis z Japonii. Pewnie już z Hiroszimy, bo w Shimonoseki będzie bieg na pociąg.

hop
hop - 2017-03-25 09:57
a ta stówa to łącznie z powrotnym?

hop
hop - 2017-03-25 16:16
Czas miejscowy - Japonia -

Różnica do UTC

Standardowa strefa czasowa:UTC/GMT 9 god.
Hop

Nie ma czasu letniego w roku 2017

zula - 2017-03-25 18:27
Niech Wam się wiedzie w Japonii
Oj będzie się działo bo jowa31 ,,stuknie,, 90 !!

HOP
HOP - 2017-03-26 09:54
a wy to w tej Japoni podróżujecie pociagiem towarowym ,że nie ma neta?myslałem,że oni tam mają sieć WSZĘDZIE

zula - 2017-03-26 14:09
Piękne zdjęcia!