Geoblog.pl    jowa31    Podróże    ecie, pecie czy już wiecie, jak się w Słowenii (i Trieście) życie plecie?    przed samotną pod - różą
2018

przed samotną pod - różą

Polska, Gorzów Wielkopolski

kolce czasem bywają, ale...
ja się wcale nie bałam
gdy bilety nabywałam
o kurczę, o rety
jestem zdolna, bo nabyłam 2 bilety
bilety
easyjety.

Tak pierwszy z Schoenefeldu do Wenecji (Marco Polo), a drugi powrotny z Lublany wracam na lotnisko wylotowe. Za oba zapłaciłam 206 zł, a więc niedrogo. Potem taka mądra byłam, że 2 razy Flixibusa dokupiłam. Najpierw z Wenecji, raczej o 21.30 do Triestu. Piszę raczej, bo mój samolot wg. rozkładu ląduje o 18.00, a wcześniejszy autobus jest o 18.30, więc w razie czego decyzja kierowcy czy mnie chce, zabrać wcześniej.
Do Berlina swoim autem, bo najszybciej, a do tego wcale nie najdrożej, gdyż dojechać z GW na Schoenefeld to trzeba by dużo drogi nadrobić, bo albo przez Szczecin, albo Poznań, albo inne takie, a potem jeszcze w Berlinie tłuc się na lotnisko.
Wymyśliłam sobie, że do Wenecji to nie, raczej Triest obejrzeć chcę. Co jeszcze? pożyjemy, zobaczymy.

KOSZTY
Flixibus Wenecja- Triest -49zł + 2 zł miejscówka (fakultatywnie)
Triest - Portoroż -39 zł (flixibus),
2 noclegi w Trieście - przez air bnb -220zł (jedynka).
2 x hotel Park Ljubljana -Urban& Green - jedynka ze śniadaniem- 245 zł (do tego "zapracowany" nocleg z Hotels.com o wartości 220zł)

hop
hop - 2018-11-02 02:50
No i bingo bo ciut zalana dzisiaj ta Wenecja

jowa31
Jolanta W.