Geoblog.pl    jowa31    Podróże    No to sru do PERU    Puno, a wieczorem powrot do Nazca

Puno, a wieczorem powrot do Nazca

Peru
Peru, Puno

Tak, niestety. Okazuje sie, ze aktualnoe nic nie kursuje z Puno do Cusco. Loty wykupione do piatku wlacznie. Autobusy nie kursuja, gdzies za Juliaca strajki. Podobno jutro Puno przylacza sie do protestow.

Poczatkowo z czteroosobowa grupa Kolumbijczykow mialysmy jechac z przesiadkami. W tej chwili ten autobus tez nie kursuje. Jedyna mozliwosc to powrot do Nazca i stamtad do Cusco. O ile tam nie zaczna strajkowac. Masze bilety do Machcu Pichcu i powrotne z Cusco do Limy (samolotem) szlag moze trafic.

Curva peligrosa czyli niebezpieczne zakrety przed nami. 16 godzin do Nazca, a stamtad ok. 20 do Cusco- jak dobrze pojdzie.
Jak bedzimy ???? w Cusco to nastapi ciag dalszy bloga. Jak nie to tez tylko niewiadomo skad.

królewna
królewna - 2009-06-23 13:08
O jakie masz śliczne ponczo!!!! Jolciu kochana! Ile Ty potrafisz znieść- jesteś jednak nie do zdarcia! Wrażeń oczywiście tych pozytywnych wzrokowych tylko pozazdrościć! Dlaczego tylko nam zamówiłaś tylko deszcz i tak cierpimy, że nie ma Ciebie TU! Jakby co daj znać wyślemy po Ciebie jakiś samolocik! Pozdrawiam i czekam na wieści.

magdah
magdah - 2009-06-24 14:12
Ponczo idealne na po pracy. Proszę jednak o zdjęcie w białej bluzce i marszczonej spódnicy...

jowa31
jowa31 - 2009-06-25 02:57
Madziu, na razie muszisz obejsc sie bez zdjecia w marszczonej czerwonej spodnicy (pod spodem dzinsy), gdyz baterie w aparacie mi sie wyladowaly, nie bylo ich gdzie podladowac, a zapasowe zostaly w Puno. Niemniej, jezeli Ania z Robertem przesla nam je emailem to Tobie je pokaze.

jowa31
Jolanta W.