Geoblog.pl    jowa31    Podróże    droga na GALAPAGOS czyli... KOLUMBIA i EKWADOR - 12.03.-10.04.2011r.    San Agustin tu ju dojechaysmy0 zgodnie z planem

San Agustin tu ju dojechaysmy0 zgodnie z planem

Kolumbia
Kolumbia, Pitali

Wczoraj wieczorem okolo 18.00 dojechalysmy do San Agustin. Rano o 8.20 wystartowalysmy z Tierradentro.
Tak wiec caly dzien bylysmy w drodze.
Najpierw odcinek Tierradentro do La Platy pickapem , a potem busikiem o 12.30 wystartowalysmy z La Platy do Pitalito,skad taxi za 5.000 peso od osoby do San Agostin.
Zakwaterowaysmy sie w El Maco.
Dostalysmy tippi czyli maly domek, ale bez lazienki . Ta i prysznic na zewnatrz. Finca polozona jest na niezlym wzgorzu. Jak na razie to tylko podjezdzalysmy, a nie wchodzilysmy tutaj. Np. wczoraj taxi za 5.000peso. Dzisiaj dzipem.
Dzionek spedzilysmy na wycieczce.Najpierw start o 9.00. Jedziemy do El Estracho, potem Obando, Alto de Los Idalos z najwikszym 7 m posgiem i innymi takze. Nastpnie San Jose, gdzie idziemy na obiad. Udalo nam sie zamowic kurczaka z ryzem i salata, Po hiszpansku.
Potem w dalsza droge do Alto de las Piedras, gdzie znajdujemy kolejne grobowce i rzexby. Na koniec wiejskim drogami, oczywiscie nie najlepszej jakosci do wodospadu Salto de Bordones.
Powrot o 16.00.
Juz z zakupami min. piwkiem, mandarynkami i innymi takimi.

jdz
jdz - 2011-03-17 07:14
No tak a ja do pracy ...

hop
hop - 2011-03-17 13:02
ale juz sie nie przyznacie ,że zamawiałyście befsztyk z frytkami i kapusta.a wyszło jak wyszło po hiszpańsku.no ale piwo to wam sie udaje zawsze hehehe.

Falklanda
Falklanda - 2011-03-18 11:42
Pollo con arroz, y cerveza!
Jestem z Ciebie dumna, Jolu! ;)

Falklanda
Falklanda - 2011-03-18 11:42
Pollo con arroz, y cerveza!
Jestem z Ciebie dumna, Jolu! ;)

jowa31
jowa31 - 2011-03-19 03:51
Malwa, ale nie musisz byc dumna podwojnie

jowa31
Jolanta W.