Geoblog.pl    jowa31    Podróże    Raz, dwa, trzy na GOA lecimy...i nie tylko    a na Goa pora monsunowa w pelni co oczywiscie nam nie przeszkadza

a na Goa pora monsunowa w pelni co oczywiscie nam nie przeszkadza

Indie, Panaji

Tak wiec o 5.40 wsiadlysmy do kolejnego samolotu linii Jet Airlines i po 1 h bylysmy na lotnisku na Goa.
Z lotniska taxi zabrala nas do hotelu Blessings, zamowionego wczesniej przez internet. Facet wystartowal z 600rs, na lotnisku prepaid taxi za 670 rs. Ostatecznie pojechalysmy za 500rs.
Potem do lozka na 3 h i na miasto. Trafilysmy miedzy roznymi burzami, a wlasciwie to deszczami.
Autobusem podjechalysmy na miejscowa plaze Miramar. Pozniej polazilysmy po miasteczku, zwiedzajac- od zewnatrzm.on. kosciol Our Lady Church.
Miasto nie jest duze. Autobusem miejskim mozna dotrzec z 1 na drugi jego kraniec, tazke z tego samego dworca, niedaleko mostu Mangrowi odchodza autobusy do sasiednich miejscowosci.
Jutro dalej.

Arleta
Arleta - 2012-08-28 16:59
powodzenia :)

hop
hop - 2012-08-28 20:31
a tak na marginesie to ja składam oficjalny protest:
Geoblog już nie informuje na bieżąco mailem na adres ,ze obserwowana osoba dokonała kolejnego wpisu....w ten sposób tracę kontrolę nad waszymi poczynaniami i jestem zmuszony wisieć na kompie buuuuuuuuuuuuuuu

jowa31
Jolanta W.