Geoblog.pl    jowa31    Podróże    P jak Peru i B jak Boliwia czyli Hola Jola!!!    Laguna Colorada, Laguna Verde, wawozy, widok na wulkan i zimno oraz duzo wiatru

Laguna Colorada, Laguna Verde, wawozy, widok na wulkan i zimno oraz duzo wiatru

Boliwia
Boliwia, Laguna Colorada

Po nocy w hostelu solnym, gdzie na poslogach wysypane sola, lozka z soli, tak jak i stoly.
Do tego pokoj 6 osobowy dla calej naszej polsko- francuskiej grupy. A....i abym nie zapomniala jeden prysznic z ciepla woda dla mniej wiecej 70 osob, po sniadanku okolo 7.00 ruszylismy w dalsza droge.

Dzisiaj juz nnie bylo bialo.
Zaczela sie pustynia. Wjezdzalismy coraz wyzej nad poziom morza. Otaczaly nas gory, widoczne z wiekszej lub mniejszej odleglosci.
Niektore z osniezonymi szczytami. Po drosze kamienie, niekiedy kepy traw. Z roznej odleglosci mozna bylo zobaczyc wigunie, alpaki.

Pogoda nieciekawa. Zimny wiatr, i w ogole jakos nieprzyjemnie chlodno. Czesciowo spowodowane to m,oglo byc poziomen na ktory sie wznieslismy - o jak ladnie zabrzmialo.

Generalnie to bylosmy szis nad Laguna Verde czyli zielona, Colorado czyli wielokolorowa, i kilkoma pomniejszymi.
W nich brodzoly stada rozowych czy jak chca niektorzy czerwonych flemingow.

Dzien zakonczylismy 5.000 mnpm.
W hostelu, gdzie znow sie nam siegnal pokoj 6 osobowy. Dobrze, ze zabralismy swoje spiwory bo bylo zimno jak cholera.

CENY
10 Bs prysznic w ww. hostelu
2-5 Bs toalety na pystyniach, w czyms w roszaju oaz lub na wsiach- o ile takie mijalismy

hop - 2013-04-30 05:05
5 tys m?niezle nieżle....

hop - 2013-04-30 05:05
5 tys m?niezle nieżle....

hop - 2013-04-30 05:16
hm....to nie ja..to blog sam z siebie produkuje kreatywnie ilośc wpisów mnożąc moje genialne komentarze x 2.....może dlatego aby czytelnik potencjalny miał szanse je zrozumieć

zula - 2013-04-30 06:24
Hostel solny ...łóżka także - coś niesamowitego !
Ciekawe czy i mój komentarz Pan Geoblog doda dwa razy?

hop - 2013-04-30 12:38
no własnie...a jajka na sniadanie były solone?

zula - 2013-05-15 05:44
...i tu także piękne zdjęcia !!

jowa31
Jolanta W.