Geoblog.pl    jowa31    Podróże    Wyspy Zielonego Przylądka- w planie- a jak się skończy?    3 dni do startu!
2016

3 dni do startu!

Polska, Gorzow Wlkp.

Wczoraj, wieczorem, wysłałam e=maila do Collcenter TACV. Z danymi paszportowymi.
Jest 19.25 i ZERO odpowiedzi.

Za to krótko przed końcem pracy (ok.17.40) uaktywniło się Bravofly.
Przyszedł sms, że mam szybko do poczty zajrzeć. No to patrzę!
Tam info, ze oni -łaskawcy- będą pośredniczyć w odzyskaniu pieniędzy za bilety.
Czyżby udało im się dodzwonić lub "domeldować" do linii TACV.?

a teraz pytanie?
co jutro przyniesie?
Tak naprawdę jedno co mamy to noclegi w Madrycie, 1,7km od lotniska, które kupiłam wczoraj.
Jutro druknę sobie bording karty na doloty z Berlina do Madrytu i z Madrytu na Gran Canarię. Mam tylko nadzieję, ze tu będzie bez problemów, bo te pierwsze z Berlina do Madrytu też przez Bravofly były nabyte.

11 luty czwartek

kolejny e-mail do Callcenter.TACV z uprzejmym pytaniem co z biletem?
I szybka odpowiedź od nich, że oni to nie chcą danych paszportowych lecz skany dokumentów. No to wysyłam 2 skanowane paszporty bo tyle mam na dziś. Jeszcze informuję, że 2 kolejne doślę 12.02.
Z Bravofly ZERO informacji.

12 luty piątek

Skanuję i wysyłam kolejne 2 paszporty. Z Callcenter TACV przychodzi info, że jak bedą mieli bilety to wyślą na majla.
Drukuję bording karty na trasie SFX do Madrytu i kolejną z Madrytu na gran Canarię.
Niestety powrotnych nie da się wydrukowac bez dopłaty ( po ok.25 zł/ osoba), gdyż bezpłatnie dopiero na 7 dni przed wylotem.
A żeby tego Ryanaira szlag trafił, ZA DARMO!

Jutro raniutko, bo o 5.10 wyjazd z Gorzowa na Schoenefeld.
I gdzie my dolecimy?

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy
zula - 2016-02-11 09:26
Wszystkiego dobrego i SZCZĘŚLIWEGO!

hop - 2016-02-12 09:25
Na dzień przed wylotem niewiele więcej wiadomo. Oszuści lecą w gumę i sciemniają w mailach. Ani zwrotu kasy z biura ani przebookowanych biletów. Hosztaplerzy i tyle.oj będzie się działo.... jak Jola wytoczy DZIAŁO

hop - 2016-02-12 09:53
Od dzisiaj chyba każdego maila...każdego posta .... i każdy inny wpis na wszystkich portalach będę kończył zdaniem:

"Linie lotnicze TACV  customer service w BravoFly -MUSZĄ ZOSTAĆ ZBURZONE"

P.S.
Wybacz Katonie Starszy i wybacz Kartagino.

zula - 2016-02-12 12:52
Oby wsiedli w samolot i wylądowali na Wyspach Zielonego Przylądka...choćby miałby być to wyczarterowany samolot przez przewoźnika ...bo inaczej źle zakończą !

Falklanda
Falklanda - 2016-02-12 16:53
Ale podróż zagadka!!! :) Wysokich lotów! :)

hop - 2016-02-13 08:52
wszystkim niedouczonym geointernautom przypominam ze oceniajac blog nalezy kliknac w gwiazdke czyli takie cos " * " z prawej..powtarzam z PRAWEJ STRONY...czyli tej rece gdzie kciuk jest po lewej stronie...piata gwiazdka ..

jowa31
Jolanta W.