Geoblog.pl    jowa31    Podróże    MBF - Malezja/ Sułtanat Brunei / Filipiny czyli groch z powidłem    Yes, yes, yes Manila
2016

Yes, yes, yes Manila

Filipiny
Filipiny, Manila

- wylot z Brunei planowy o 18.25,
- wcześniej pod samo lotnisko dojeżdżamy busikiem za 1 $ i nikt nie woła od nas za bagaż,
- przy okazji oglądamy przedmieścia stolicy, nowoczesne, ładne, drogi szerokie,
- ruch lewostronny,
- na lotnisku w Brunei można wydać ostatnie tut. dolary, ceny zbliżone do tych w mieście, są też kantory i można wymienić walutę, dla chcących skorzystać z bamkomatów kilka banków do wyboru.

MANILA
= - nakarmieni w Brunei Air lądujemy na terminalu nr 1, skąd darmowy shuttel bus wiezie nas na terminal 4,
- wbrew temu co czytałam na stronie internetowej bus jest darmowy, a ponieważ poiwania przez lotnisko, a nie drogami publicznymi po 10-15 minutach jesteśmy,
- aby był ciekawiej wchodzimy do budynku z wodą i znajdujemy krzesła , inni już śpią, można wyjść na papierosa na zewnątrz, gdzie są 2 kioski z tanimi posiłkami. Tam też, zadaszone są miejsca do oczekiwania na koleny lot.
- i tak czekamy kilka godzin, ale... dolatujemy i ...

hop
hop - 2016-11-04 14:29
jak juz z tej Manilii dolecieliście na ten BOHOL to ja czekam na wrażenia po konsumpcji jednego z flagowych produktów, które można na Bohol kupić, czyli tzw. Peanut Kisses –tj. niewielkich chrupiących ciasteczek z orzeszków ziemnych, /bo nie wiem czy sie warto tam tarabanić tak daleko......no i jeszcze ewentualnie wrażenia Andrzeja po ten teges....filipinkach/

zula - 2016-11-04 22:20
To już 87!!!