Geoblog.pl    jowa31    Podróże    na koniec świata -RAROTONGA (Wyspy Cooka) - jowa wymiata    Skok w czasie i przestrzeni
Zwiń mapę
2018
16
lut

Skok w czasie i przestrzeni

 
Australia
Australia, Sydney International Airport
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 27742 km
 
Ponownie przekroczyliśmy linię zmiany daty. W tym przypadku poskutkowało to tym, że po 6 h lotu - przy wylocie 15 lutego o 15.15- jesteśmy w Sydney dzień później o godzinie 19.20.
Nie opuszczamy lotniska. Najpierw, po malych perypetiach udaje nam się znaleźć biuro linii Etihad Air, którą lecimy. Tam za konsolą dwie niezadowolone z życia i pracy paniusie.
Na naszą prośbę, że chcielibyśmy bilety w pobliżu rzędu 44, gdzie siedzieć będzie M. w ogóle nie reagują. Udają, że nie słyszą.
Szukają nie widzieć czego w komputerach. Po kilkunastu minutach dostajemy po dwie bording karty każdy.
Jeszcze trochę snucia się po lotnisku i o 21.50 ruszamy w kolejny lot.
Najdłuższa, gdyż 14 h 50 minut lotu, część podróży przed nami.
Kolejny etap to Abu Dhabi.
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
Komentarze (2)
DODAJ KOMENTARZ
zula
zula - 2018-02-19 07:45
Lot 14 godzin i jeszcze 50 minut świadczy jak daleko byliście choć z Zakopanego na Hel byłoby coś koło tego...pociągiem !
 
hop
hop - 2018-02-19 09:17
-> ZULA : troszkę krócej hahaha i tylko dwie przesiadki: 11:20StartZakopane Plac PKP Ul.Chramcówki
11:20Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki
PRZYŚPIESZONYSzwagropol
Pokaż całą trasę
13:27Kraków M.D.A.
2h 7min
20,00zł
Idź pieszo ~170m i poczekaj 26min
13:53Kraków Główny
EIPPKP Intercity S.A.
19:33Gdynia Główna
5h 40min
Poczekaj 47min
20:20Gdynia Główna
REGIOPolRegio
21:41Hel
1h 21min
 
 
jowa31
Jolanta W.
zwiedziła 50% świata (100 państw)
Zasoby: 774 wpisy774 2275 komentarzy2275 5028 zdjęć5028 0 plików multimedialnych0